Oficiální: KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy
Turnov
24. - 25. 5. 2014
Rozhodčí: Antonín Grygar
Kučerová Veronika + Jess
Sobota - Zkouška LA2 : 1. místo
Sobota - jumping LA: 3. místo
Sobota - agility LA: 2. místo
Drbohlavová Lenka + Ervín
Neděle - zkouška SA2 : 2. místo
Neděle - agility SA: 3. místo
Bártová Pavla + Jerry
Neděle - zkouška LA1: 2. místo
Turnov
24. - 25. 5. 2014
Rozhodčí: Antonín Grygar
Kučerová Veronika + Jess
Sobota - Zkouška LA2 : 1. místo
Sobota - jumping LA: 3. místo
Sobota - agility LA: 2. místo
Drbohlavová Lenka + Ervín
Neděle - zkouška SA2 : 2. místo
Neděle - agility SA: 3. místo
Bártová Pavla + Jerry
Neděle - zkouška LA1: 2. místo
Oficiální: - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých
Opatovice nad Labem
11. 5. 2014
Rozhodčí: Hans Fried (Rakousko)
Bártová Pavla + Cody
Zkouška LA2 : 3. místo
Bártová Pavla + Jerry
Zkouška LA1 : 2. místo
Opatovice nad Labem
11. 5. 2014
Rozhodčí: Hans Fried (Rakousko)
Bártová Pavla + Cody
Zkouška LA2 : 3. místo
Bártová Pavla + Jerry
Zkouška LA1 : 2. místo
Oficiální: OPSION 033
Havlovice
11. 5. 2014
Rozhodčí: Michaela Glossová
Kučerová Veronika + Jess
1. zkouška LA1 : 2. místo
2. zkouška LA1 : 1. místo
Drbohlavová Lenka + Ervín
1. zkouška SA2 : 2. místo
2. zkouška SA2 : 3. místo
Havlovice
11. 5. 2014
Rozhodčí: Michaela Glossová
Kučerová Veronika + Jess
1. zkouška LA1 : 2. místo
2. zkouška LA1 : 1. místo
Drbohlavová Lenka + Ervín
1. zkouška SA2 : 2. místo
2. zkouška SA2 : 3. místo
Neoficiální: II. Hořický Agihop
Chodovice
10. 5. 2014
Rozhodčí: Lucie Součková
Šubrtová Alena + Ricky
Pokročilí L - jumping: 1. místo
Pokročilí L - agility: 1. místo
Chodovice
10. 5. 2014
Rozhodčí: Lucie Součková
Šubrtová Alena + Ricky
Pokročilí L - jumping: 1. místo
Pokročilí L - agility: 1. místo
Oficiální: Zvičínská jednička a dvojka
Zdobín
20. 4. 2014
Rozhodčí: Zdeněk Spolek
Drbohlavová Lenka + Ervín
1. zkouška SA2 : 2. místo
Zdobín
20. 4. 2014
Rozhodčí: Zdeněk Spolek
Drbohlavová Lenka + Ervín
1. zkouška SA2 : 2. místo
Oficiální: "O Ratenickou Blechu" + A0
Ratenice
13. 4. 2014
Rozhodčí: Jitka Maroušková
Šubrtová Alena + Ricky
LA0 - druhý běh: 3. místo
Ratenice
13. 4. 2014
Rozhodčí: Jitka Maroušková
Šubrtová Alena + Ricky
LA0 - druhý běh: 3. místo
Oficiální: Jarní dvojzkoušky
Hradec Králové
8. 3. 2014
Rozhodčí: Kateřina Lerlová
Bártová Pavla + Cody
2. zkouška LA2 : 3. místo
Hradec Králové
8. 3. 2014
Rozhodčí: Kateřina Lerlová
Bártová Pavla + Cody
2. zkouška LA2 : 3. místo
Neoficiální: Probluzské halové neoficiálky
Probluz
23. 2. 2014
Rozhodčí: Martina Konečná
Pšeničková Katka + Ben
Začátečníci L - jumping 1.: 5. místo
Začátečníci L - jumping 2.: 2. místo
Probluz
23. 2. 2014
Rozhodčí: Martina Konečná
Pšeničková Katka + Ben
Začátečníci L - jumping 1.: 5. místo
Začátečníci L - jumping 2.: 2. místo
Neoficiální: "O ZMRZLOU NUDLI"
Zdobín
18. 1. 2014
Rozhodčí: Jana Zemková
Bártová Pavla+ Cody
Závodící L - jumping: 1. místo
Závodící L - agility: 3. místo
Pšeničková Katka + Ben
Začátečníci L - tuneliáda: 4. místo
Začátečníci L - jumping: 1. místo
Bednaříková Nikol + Dášenka
Začátečníci M - tuneliáda:
Začátečníci M - jumping:
Zdobín
18. 1. 2014
Rozhodčí: Jana Zemková
Bártová Pavla+ Cody
Závodící L - jumping: 1. místo
Závodící L - agility: 3. místo
Pšeničková Katka + Ben
Začátečníci L - tuneliáda: 4. místo
Začátečníci L - jumping: 1. místo
Bednaříková Nikol + Dášenka
Začátečníci M - tuneliáda:
Začátečníci M - jumping: