PROSINEC
Neoficiální:
Chlumec nad Cidlinou
7. 12. 2013
Rozhodčí: Jiří Bláhovec
Šubrtová Alena + Ricky:
pokročilí L - jumping: 3. místo
pokročilí L - agility: 2. místo
Pšeničková Katka + Ben:
začátečníci L - jumping: 2. místo
začátečníci L - agility: 8. místo
____________________________________________________________________________________
LISTOPAD
Neoficiální: Dušičkové hopsání
Nymburk
3. 11. 2013
Rozhodčí: Martina Hronová
Šubrtová Alena + Ricky:
L - jumping: 4. místo
L - agility: 7. místo
Pšeničková Katka + Ben:
L - jumping: 7. místo
L - agility: 5. místo
Kvasničková Zuzka + Jenny:
L - jumping: 6. místo
L - agility: 9. místo
________________________________________________________________________________________________________
ŘÍJEN
Neoficiální: Podzimní hopsání
Mladá Boleslav
26. 10. 2013
Jana Křováčková
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - jumping: 4. místo
Začátečníci L - agility: 3. místo
Šubrtová Alena + Ricky:
Pokročilí L - agility: 4. místo
Pokročilí L - jumping: 2. místo - součet 2. místo
Neoficiální: Podzimní jumpiáda
Trutnov
19. 10. 2013
Rozhodčí Jana Gregorová
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - 1. jumping: 6. místo
Začátečníci L - 2. jumping: 6. místo
Šubrtová Alena + Ricky:
Pokročilí L - 1. jumping: 3. místo
Pokročilí L - 2. jumping: 3. místo - součet 2. místo
________________________________________________________________________________________________________
ZÁŘÍ
Neoficiální: Podzimní jumpy
Probluz, Dolní Přím
28. 9. 2013
Rozhodčí: Jana Gregorová
Šubrtová Alena + Ricky:
Pokročilí L - jumping 1: 1. místo
Pokročilí L - jumping 2: 3. místo - součet: 1. místo
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - 1. jumping: 2. místo
Začátečníci L - 2. jumping: 5. místo
Oficiální: Opsion 032
Havlovice
21. 9. 2013
Rozhodčí: Kateřina Lerlová
Bártová Pavla + Cody
Zkouška 1. LA2: 2. místo
Zkouška 2. LA2: 2. místo
________________________________________________________________________________________________________
SRPEN
Oficiální: Babí léto + 4. Agility collie cup
Ratenice
25. 8. 2013
Rozhodčí: Kateřina Lerlová
Bártová Pavla + Cody
L - agility open: 10. místo - 1. místo z dlouhosrstých kolií
L - jumping open: 4. místo - 1. místo z dlouhosrstých kolií
Babí léto - součet: 3. místo (36 psů)
4. Agility collie cup - součet: 1. místo z dlouhosrstých kolií
Absolutní vítěz 4. Agility collie cupu (krátkosrsté i dlouhosrsté kolie)
Oficiální: Double A1-3 + jumping
Ratenice
24. 8. 2013
Rozhodčí: Kateřina Lerlová
Drbohlavová Lenka + Ervín:
2. Zkouška SA2: 3. místo
Neoficiální: O Jaroměřský preclík
Jaroměř
4. 8. 2013
Rozhodčí Eva Neumannová
Šubrtová Alena + Ricky:
Pokročilí L - 1. jumping: 5. místo
Pokročilí L - agility: 1. místo
Pokročilí L - 2. jumping: 1. místo
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - 1. jumping: 4. místo
Začátečníci L - agility: 3. místo
Začátečníci L - 2. jumping: 3. místo
________________________________________________________________________________________________________
ČERVENEC
Oficiální: Letní párty
Ratenice
20. 7. 2013
Rozhodčí: Jitka Maroušková
Drbohlavová Lenka + Ervín:
1. Zkouška SA2: 3. místo
2. Zkouška SA2: 3. místo
________________________________________________________________________________________________________
ČERVEN
Oficiální: Horké léto a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých kolií
Louny
29. 6. 2013
Rozhodčí: Jiřina Máčková
Bártová Pavla + Cody
Zkouška LA1: 1. místo
Agility open Large: 4. místo
speciální jumping pro kolie: 3. místo
součet: 3. místo na MČR kolií
Neoficiální: Nymburk cup
Nymburk
1. 6. 2013
Rozhodčí: Martina Hronová
Šubrtová Alena + Ricky:
Pokročilí L - jumping: 1. místo
Pokročilí L - agility: 1. místo
Kvasničková Zuzka + Jenny:
Pokročilí L - jumping: 8. místo
Pokročilí L - agility: 8. místo
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - jumping: 3. místo
Začátečníci L - agility: 4. místo
________________________________________________________________________________________________________
KVĚTEN
Neoficiální: O Sultánovu blechu
Rýzmburk
11. 5. 2013
Rozhodčí: Veronika Gavlasová
Šubrtová Alena + Ricky:
L - jumping 1: 3. místo
L - jumping 2: 1. místo
Kvasničková Zuzka + Jenny:
L - jumping 1: 1. místo
L - jumping 2: 3. místo
Dohnalová Petra + Ambra:
Jumping 1: 3. místo
Jumping 2: 1. místo
Pšeničková Katka + Ben:
L - jumping 1: 15. místo
L - jumping 2: 12. místo
Oficiální: Prvomájové závody
Jičín
1. 5. 2013
Rozhodčí: Zdeněk Spolek
Drbohlavová Lenka + Ervín:
Zkouška SA1: 1. místo
________________________________________________________________________________________________________
DUBEN
Neoficiální: Čarodějnické hopsáni
Nymburk
28. 4. 2013
Rozhodčí: Martina Hronová
Šubrtová Alena + Ricky:
Začátečníci L - jumping: 2. místo
Začátečníci L - agility: 2. místo
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - jumping: 3. místo
Začátečníci L - agility: 5. misto
Kvasničková Zuzka + Jenny:
Začátečníci L - agility: 1. místo
Oficiální: Jarní závody SIRIUS 2013
Opatovice nad Labem
27. 4. 2013
Rozhodčí: Glöcknerová, Alice
Drbohlavová Lenka + Ervín:
Zkouška SA1: 1. místo
Oficiální: Zvičínská jednička
Zdobín
20. 4. 2013
Rozhodčí: Eva Plíštilová
Drbohlavová Lenka + Ervín:
Jumping 2: 2. místo
Zkouška SA1: 2. místo
Bártová Pavla+ Cody:
Zkouška LA1: 1.místo
Neoficiální: Hořický AGIHOP
Hořice - Holovousy
13. 4. 2013
Rozhodčí: Lucie Součková
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - jumping: 2. místo - součet: 2. místo
Začátečníci L - agility: 4. místo
Šubrtová Alena + Ricky:
Začátečníci L - jumping: 3. místo
Začátečníci L - agility: 3. místo - součet: 1. místo
Bártová Pavla+ Jerry:
Začátečníci L - jumping: 7. místo
Začátečníci L - agility: 1. místo - součet: 3. místo
Kvasničková Zuzka + Jenny:
Začátečníci L - jumping: 5. místo
Začátečníci L - agility: 5. místo
Kučerová Veronika + Jess
Začátečníci L - jumping: 6. místo
Začátečníci L - agility: 10. místo
Neoficiální: Velikonoční závody
Probluz - Dolní Přím
1. 4. 2013
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - jumping 1: 6. místo
Začátečníci L - jumping 2: 5. místo
________________________________________________________________________________________________________
BŘEZEN
Oficiální: Pučálka cup
Probluz - Dolní Přím
23. 3. 2013
Rozhodčí: Jitka Maroušková
Drbohlavová Lenka + Ervín:
Zkouška 2 SA1: 2. místo
________________________________________________________________________________________________________
ÚNOR
Neoficiální: "O ZMRZLOU NUDLI"
Zdobín
24. 2. 2013
Rozhodčí: Jana Zemková
Drbohlavová Lenka + Ervín:
Závodící S - jumping: 2. místo
Závodící S - agility: 1. místo
Bártová Pavla+ Cody:
Závodící L - jumping: 3.místo
Šubrtová Alena + Ricky:
Začátečníci L - jumping: 3. místo
Začátečníci L - tuneliáda: 6. místo
Kvasničková Zuzka + Jenny:
Začátečníci L - tuneliáda: 4. místo
Bártová Pavla+ Jerry:
Začátečníci M - tuneliáda: 4. místo
Neoficiální
ZKO Probluz
23. 2. 2013
Rozhodčí: Jana Gregorová
Kvasničková Zuzka + Jenny:
Začátečníci L - jumping: 1. místo
Šubrtová Alena + Ricky:
Začátečníci L - jumping: 3. místo
Pšeničková Katka + Ben:
Začátečníci L - jumping 1: 15. místo
Začátečníci L - jumping 2: 17. místo